*JESS* *B.O.* *ELLE* *COCO* *DORR*

Květen 2012

HOLKY vs. kluci

30. května 2012 v 17:51 | *JESS* |  STYLE :** by J.E.S.S
Dnešní článek je speciální. Píšu o klukách. Některé holky mají kluky rády ( láska dělá divy ), ale jiné je přehlížejí z odporem.
Sama nevím do, které skupiny patřím. Kluci dokážou pořádně naštvat ze dne na den. A věřte mi ! Mám s tím zkušenosti. Jeden jden jsou to milí frajírci, ale druhý den z vás udělají "třídní trosku", prostě vás ztrapní. Obzvášť ti starší. Cítím se pak celý den hrozně. Dneska jsem šla na oběd upadl mi talíř. Byl rozbitý a jídlo všude, dokonce i na mě ! :D A můžete hádat jejich (klučičí) reakce. " fůůůůj nudle, utíkejte ! " nebo třeba "joooo ! rozbitej talíř, taký trapas" a samozřejmě, jak bývá zvykem (teda aspoň u nás´) VŠICHNI MUSELI ZAČÍT TLESKAT.

Ale jak bývá mým zvykem nebylo to všechno. Když jsem si šla nabrat tu (divnou) polívku. Hádejte co ! Musela jsem polít moji "spolužačku". Kterou nesnáším ! Holky (z klubu) ji taky moc nemusí a proto se applaus zopakoval. Opět další den, za který jsem dostala přezdívku špinavá Merry, aneb ta co všechno zkazí.


Další článek bude o holkách, tedy pokud chcete (pište do komentářů).

*omlouvám se za pravopisné chyby* vaše *JESS* ještě pište jestli se vám to stalo taky :D Usmívající se

Chuck Taylor ? New stars

29. května 2012 v 14:45 | *DORR* |  novinky ze světa by: *DORR*
Určitě rádi nosíte boty značky CONVERSE (converskyUsmívající se). Letošní kolekce Chuck Taylor All Star (new stars) je opravdu pestrá, jde v ní především o letní barvy což jsou různé odstíny fialové, modré a nevýrazné žluté. Na léto jsou většinou pod kotníček, ale můžete zvolit i odvážnější vzor v modelu nad kotník. Mně osobně se conversky strašně líbí a doufám, že vám taky.
tohle je model z nové kolekce na léto. Light fialová se hodí téměř ke všemu.


Jak se zdá tak i králíčkovi se líbí. Jasná růžová pro holky doplní každý Outfit Mrkající
vaše *DORR*

NY

27. května 2012 v 21:09 | *B.O.*
Ahoj lidičky,
letím do NY a chci se vás zeptat jestli byste chtěli zjistit aktuální modu a modní doplňky.
Pokusím se toho co nejvíce nafotit a zveřejnit to. Těšte se, budou to totiž takové "hot news"
Tak jen čtěte a čtěte!! A napište co byste nejvíce chtěli vědět.... je to pro mě mooooc důležité :**
S pozdravem *B.O.*

Já už vážně nevím :(

26. května 2012 v 19:31 | *JESS* |  Těžké začátky :D
Dneska jsem opět běhala jako malé děcko po venku, fotila a střílela z luku. Ale zamyslela jsem se nad posledními dvěmi články, které jsem napsala a vlastně mi došlo, že to holka (která udělala tu věc...) je docela, no jak to říct. Omluvila se a pod články napsala krásné komentáře. Možná jsem to přehnala i já, tak bych se ti chtěla částečně omluvit (je to pro Migi, i pravou Migi). Ona v tom není nevinně, ale ani já v tom nejsem nevinně. Byla bych ráda kdyby dál četla můj blog a psala dobré pozitivní komenty a nebyla na mě naštvaná. Většinou to takhle končí, buď to končí dobře nebo špatně. Tenhle konec je snad dobrý. Ale uvidíme co na to řekne ona. Doufám, že holky (B.O, DORR, ELLE A COCO) nebudou naštvané, ale chi abyste to věděli i vy čtenáři a proto to jsem píšu celé, rovnou od začátku až do konce. Ráda bych znala vaše názory. Potom vám všem dám vědět jak to celé dopadlo, jestli nakonec Migi souhlasíí. Ale pozor to neznamená, že si nemyslím, že to co napsala by bylo fér, právě naopak pořád se mi to nelíbí! Fussi měla jsi pravdu, ale co se dá dělat. Radši s (ní) Migi budu kamarádka, než aby byla můj nepřítel. Snad to vyjde, díki, že jste mi všichni pomohli. A čtěte i nadále tenhle blog teprve začne být pořádně zajimavý!

Holky se vrátí z dovčy a tak to tu bude opět plné článků, fotek a zábavy. Uděláme soutěže možná i videa a určitě nějaké zajimavé animace. A já .. se opět vrátím k dosavadní práci, napíšu něco o modě a kráse. Snad se vám to bude líbit. Sice určitě napíšu zas nějaký článek ze života, ale uvidíme. Pořád ještě pevně doufám, že se náš blog pořádně rozjede a sledovanost stoupne z O-1O. ROZHODNĚ ČTĚTE A KOMENTUJTE I NADÁLE!! :D a těště se na nový bezva článek jak to chodí u nás v redakci ! asi to napíšeme všichni společně nebo já, zase :)).

tak zase příště :* a omlouvám se za pravopisné chyby vaše *JESS*

Už chápu ten princip :P

25. května 2012 v 21:54 | *JESS* |  Těžké začátky :D
Náš blog je ještě pořád na začátku,
rubrika "Těžké začátky :D " se ukázala jako pravdivá. A zjistila jsem to jak dneska tak včera. Nechtěla jsem si to nechávat pro sebe, tak jsem se s tím svěřila holkám. Natom stejně jako já, ale já jsem se dozvěděla, že ony toho vlastně věděly víc než já. Všechno mi objasnily a já to pochopila. Možná už to víte, ale pro mě je to (ne až tak moc) novinka. Na našich stránkách se zvrhla vlna kritiky, ale někteří tomu jen tak přihlíželi (vůbec vám to nemám za zlé, právě naopak), kdežto někteří jako (je vás více, ale Fussi a BoBo) mi pomohly daly mi oporu a jistotu, že bog je dobrý. Dívala jsem se na naši čtenost, respektive sledovanost. Je mi to trošku líto, ale dělat se s tím nic nedá. Přece jenom náš blog je ještě pořád nový. Postupem času se to snad zvedne (jako myslím tu sledovanost). Snad to vyjde , pilně čtěte&komentujte.

*omlovám se za pravopisné chyby* vaše *JESS*

Poctivý čtenář

25. května 2012 v 20:34 | *JESS* |  STYLE :** by J.E.S.S
aspoň někdo,
Dneska, mi zlepšila náladu naše poctivá pravidelná čtenářka jménem BoBo. Sice ji neznám, ale připadá mi moc fajn. Dneska mi hrozně moc pomohla, protože mě podpořila s tou věcí co se nám stala. Možná víte o co jde. Dneska mě uklidnila ať si s tou kritikou vůbec nedělám starosti, že náš blog je super a ráda ho čte. Chtěla bych jí tímto článkem poděkovat a popřát ji, ať nás čte nadále. Pokud by nškdo chtěl článek jako je tento stačí říct. Díky za ten dnešek. * JESS *

Nehty jako .. :D

25. května 2012 v 20:25 | *JESS* |  STYLE :** by J.E.S.S
Tenhle článek je věnovaný všem, kteřá náš blog čtou :) Pokud jste četli článek "1.problém, to se dalo čekat ... " víte o co jde. Ale chci na to zapomenout, proto napíšu (snad trochu) veselejší článek o nehtech. Psala jsem o šatičkách, kraťáskách o vlasech, tak proč ne třeba o nehtech. Každá z vás si ráda maluje nehty (snad), já si ty svoje začala malovat už v 10 ! :) ale to spíš jen v průhledném nebo lehce růžovém laku, tehdy jsem milovala značku COLORTREND. Teď už jsem troošičku starší a moda mě přece jenom zajímá trošku víc. Laky caše nehty rozzáří, ale jak, které. Musíte volit správný odstín, jak k pleti, tak ke tvaru nehtů. Moje nehty nejsou zrovna moc hezké... proto se mi velice obtížně vybírá lak. Mimochodem právě letí pastelové barvy, a taková tyrkisově zelená, růžová nebo oranžová a žlutá. To je něco. Letní laky obrazek_1*omlovám se za pravopisné chyby* vaše (už trošku lepší) *JESS*

1. problém, dalo se to čekat

25. května 2012 v 18:39 | *JESS* |  Těžké začátky :D
Šťastný i nešťastný den,
blog máme s holkama docela chvilku. Já sama jsem nečekala, že problémy nastanou tak rychle, ale jak vidíte nastaly. A teď vám zkusím popsat situaci ve které jsme se ocitly. Jedna holka se tzv. bezdůvodně rozhodla zkritizovat náš blog, jen proto, že jsme se pohádaly. Co si o tom myslíte? Mě to přijde docela hnusné, ale jen kvůli těchno špatných, docela hnusných komentářů, které jak se zdá pohoršily náš blog, nám rapidně klesla sledovanost. Ptám se proč, ale jek vidíte díky jedné osobě (holce) se dá zničit hodně věcí, a omluvu ani nečekám. Teď už naše čtenáře zpátky nedostanu, můžu blog rovnou smazat... Plačící Pokud jste se náš blog přece rozhodli číst napište, uvidíme kolik vás bude... víc jak 0 nečekám. Zamračený


vaše zklamaná *JESS* :**

blondýnky

25. května 2012 v 18:31 | *COCO* |  one world by *COCO*
Každý den vám budu psát deníček blondýnky na pobavení přečěte si tento příběh

1.kapitola
5. leden


A je to, mám řidičák! Konečně můžu řídit auto a nemusím poslouchat instruktora: "Tady je zákaz vjezdu!", "Jedete v protisměru!", "Pozor na tu starou dámu! Brzdětě! Brzděte!" a podobně. Nevím, jak jsem to mohla ty dva roky vydržet!Líbající

zítra další díl by *COCO*

Pro změnu něco do pokoje

24. května 2012 v 17:35 | by *B.O.* |  Jak zlepšit svůj styl ?? by B.O.
Krásný den čtenáři,
dneska vás chci seznámit s novými dopňky z IKEA.
např. do modrého,žlutého,bílého,černé nebo možná i zeleného pokojíčku se určitě tyhle polštářky budou hodit-potvrzuji mám žlutý pokoj a tyhle dva polštářky taky a jsou moc pěkné.
potom ještě tady mám květináč tady je běloučký,ale já jsem si ho přebarvila barvami na modro.
a třešnička na dortu do počítače.... flashky!!!!!

Doufám že se článek líbí tak nezapomeňte KOMENTOVAT.....
S pozdravem vaše *B.O.*

Vtípky na minutku

24. května 2012 v 14:24 | *COCO* |  one world by *COCO*
Pár vtípků na začátek S vyplazeným jazykem

Když vedle sebe stojí Santa Claus, Mrazík, chytrá blondýna a hloupá blondýna a
někdo před ně dá stokorunu, kdo ji zvedne?
Hloupá blondýna, protože ostatní neexistujíUsmívající se

ještě jedenMrkající
V parku uprostřed města pracují dvě blondýnky. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopává díry, druhá je zahazuje.
Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: "Oceňuji vaši píli, slečny, ale byly byste tak laskavé a vysvětlily mi, jaký smysl vaše práce má? Vy vykopete jámu a vaše kolegyně ji zase hlínou zahází."
První blondýnka se zastaví, utře pot z čela a povídá: "Víte, normálně pracujeme ve třech, ale kolegyně, která do těch jam sází stromky, je dnes nemocná."S vyplazeným jazykemby *COCO*

Alexandr McQueen new collection ahh :*

24. května 2012 v 14:15 | *JESS* |  STYLE :** by J.E.S.S

Dneska jsem se rozhodla zkoumat svět modních přehlídek a návrhářů. Jenom tak jsem brouzdala internetem. Klikla jsem na rubriku Fashion WEEKS ... Uviděla jsem extravagantní šaty, celou kolekci. Tato kolekce mi připadá určená do zimy, ale to je čistě jen můj názor. Chtěla bych mít tento kousek doma.Mrkající Současně dnes byla také zveřejněna kolekce Chanel Re-Fall lehce v reto stylu, ale o té až příště. Líbajícíkožíšek :**

PFW podzim/zima 2012/13: něžná vize Alexandera McQueena obrazek_9krása*omlovám se za pravopisné chyby* a jenom malý dotaz nakonec nevíte kdy bude nový fashion week v Miláně ?

předem děkuji *JESS*

Ne nejsem Coco Chanel :)

24. května 2012 v 13:40 | *COCO* |  one world by *COCO*
Ahojky,

jsem *COCO* a budu vás bavit různě, mám ráda vtipné lidi.Jsem ukecaná a to dost, ale ne moc přehnaněSmějící se. Pokusím se vám tu psát nějaké vtipy ať se pobavíte, máte tu plno mody, krásy zdraví a jídla, ale vtipné věci pobaví vždy. Napíšu pár trapasů, vtípků. Ráda kreslím komiksy tak vám tady pár zveřejním. snad se pobavíte.Nezapomente mě volit o ankety o nej adminku díkes.LíbajícíSmějící se


made by *COCO* Líbající

Něco o mně

24. května 2012 v 13:28 | *DORR* |  novinky ze světa by: *DORR*
Jmenuji se Dorr a budu vás seznamovat s různými novinkami ze světa. Nebudou žádné nudné zprávy o vládě, ale zajímavé novinky třeba ze světa celebrit a návrhářů. Ale teď vám řeknu něco o sobě. Jsem holka, která vyhledává zábavu a chce si co nejvíce užívat. Mám ráda fantasy filmy a ráda čtu ( ale jak co ) Usmívající se. Budu se snažit najít pro vás co nejzajímavější informace a NEZAPOMEŇTE PRO MĚ HLASOVAT V ANKETĚ O NEJLEPŠÍ ADMINKU! Hlavně nezapomeňte komentovat a číst nás ...vaše *DORR*

Léto za dveřmi!!! :*

24. května 2012 v 11:34 | *Elle* |  MŇAMKY :* by ELLE
Léto je za dveřmi a ty si chceš udržet postavu do nových bikin?? Máš strach, že si budeš muset říct ne nad zmrzlinovým pohárem?? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!! Zde je pár pravidel:

1, Dodržujte pitný režim! Pokud vás ve dne a hlavně v noci přepadne hlad, pokuste se místo jídla raději vypít sklenici vody. Voda vám zaplní z části žaludek, navíc nemá žádné kalorie a vám se bude lépe usínat.
2, Sportujte! Pravý klíč k hubnutí není dieta, ale pohyb. Běhejte, jezděte na kole, plavejte a mnoho dalších letních sportů vám pomohou se zbavit nadbytečných kalorií.
3, Nezapomeňte na snídani!! Snídaně by měla být pro každého důležitým startem do nového dne. Snídaně patří k nejdůležitějším jídlům dne, protože dodá tělu tekutiny a živiny, které nedostávalo během spánku.
4, POZOR NA VEČERNÍ PŘEJÍDÁNÍ!!! Mnoho lidí kolem 21:00 hodin nemůže usnout a tak si jde něčeho "zobnout". POZOR!!! To je ta největší chyba! Mělo by se jíst do 18:00 a pokud máte i poté hlad, dejte si sklenici čisté vody.

A teď to nejhlavnější... Smí se jíst sladké???
Samozřejmě se může jíst sladké, ale nesmí se s tím přehánět!!! A tím nemyslím pět nanuků za den, ale i jeden nanuk za den! Jistě víte, důležité je jíst zdravě... Osobně můžu doporučit zmrzlinu, shake atd. Fruitisimo. Výborná a zdravá zmrzlina, kterou si můžete dát 3x do týdne a o svou postavu se nebudete muset bát! A kde tuhle zmrzlinu najdete???
PRAHA:Centrum Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa, Galerie Fénix,Metropole Zličín, Palladium, Příkopy, Palác Flóra, Fashion Arena Outlet Center, BB Centrum
LIBEREC:OC Nisa Liberec, OC Forum Liberec
MLADÁ BOLESLAV:Bondy Centrum
MOST:Central Most
PLZEŇ:Plzeň Plaza
BRNO:Olympia Brno
JIHLAVA:City Park Jihlava
ČESKÉ BUDĚJOVICE:Mercury Centrum
OSTRAVA:Nová Karolina
HRADEC KRÁLOVÉ:Futurum

Náramek na nožky

23. května 2012 v 22:44 | *B.O.* |  Jak zlepšit svůj styl ?? by B.O.
Ahoj čtenáří,
vím že jsem slíbila vylepšení kabelky, ale nestihla jsem to ještě dokončit protože tento týden je prostě
týden plný zkoušek a testů. Ale myslela jsem na vás a mám tu malý bonbónek ... jak si lehce vyrobit náramek..!


Budete potřebovat:
kolem 50 sepínacích špendlíků (zicherhajzek)
malé korálky-viz obrázek
bužirek-dlouhý dle vaší nožky
Postup:
1)Navléknete korálky na sepínací špendlík na stranu kterou se otevírá, ale aby šel zavřít.

2)Vezměte zavřený sepínací špendlík a kolečkem jej prostrčte bužirkem.

3) Udělejte to se všemi a navlákněte na nohu a zavažte.

4) Takhle nějak to vypadá a na koupaliště nebo do města na nohu úplně ideální. :D
Dejte koment vaše *B.O.*

Kdo vlastně jsem :*

23. května 2012 v 20:45 | Elle |  MŇAMKY :* by ELLE
Jmenuji se Elle a pokusím se psát o mňamkách, ale i o zdravé či chutné výživě. Doufám, že nezklamu :)). Pokud budete potřebovat radu, kdykoliv se nás ptejte( nebojte, nekoušem ) :D. A hlavně komentujte, protože je to velmi důležité!!! Další moje články vyjdou za chvíli, tak pilně čtěte. A nezapomeňte komentovat:D je to moooc důležité, doufám, že mě podpoříte v anketě o nejlepší adminku. To bysnad bylo na začátek, tak AHOJ... S láskou Elle :*

"GET THE LOOK *

23. května 2012 v 20:23 | *JESS* |  STYLE :** by J.E.S.S
... a copak nás čeká dneska ?

na úvod bych vám ráda řekla, že jak určitě víte k modě patří taky "look" (vzhled). Je jaro a přichází léto, chce to změnu.
Možná můžete změnit make-up, nebo úšes to je jedno, ale měla bys vypadat odvázaně a cool. Posledí dobou se do mody opět vrací retro mikádo, ale neříkám, že dlouhé vlasy nejsou in, právě naopak. Záleží na vás.

bob-haircut-olivia-munnvolby pro ty, které se nebojí odvažnějších střihů. Tento účes Rashide Jone velice sedl :)

a co říkáte na tyhle ? :) Trošičku delší :P


opět se omlouvám za pravopisné chyby

(můžete mít jakékoliv dotazy) by: *JESS*

LÉTO ... šatník čeká :)

23. května 2012 v 20:00 | *JESS* |  STYLE :** by J.E.S.S
Léto, už se blíží ! Usmívající se

konečně jsem se odhodlala napsat článek o modě, který jsem v posledním článku slibovala.
Vyrazila jsem "do terénu" zjistit co se právě nosí, také jsem vsadila na svůj přirozený modní instinkt. Nakoukla jsem do nového časopisu Vogue a zjistila jsem, že můj šatník potřebuje změnu. Pokud nemáte zrovna "postavičku" na šaty, nebo se v nich prostě jenom necítíte dobře, můžete na sebe hodit šortky nebo nějaké kraťásky, neodolatelný top podle poslední mody jsou pruhovaná trička, seženete je všude. Dokonale vás rozzáří, krásné jsou například modrá&bílá a nakopak Mrkající

Pruhované triko obrazek_1skvělá kombinace :**


Lekce stylu: Bílá krajka podle Blake Lively obrazek_3 šatičky :)

moc bych se vám chtěla omluvit za pravopisné chyby ( stává se ) a prosím vás abyste nám na našich stránkách psali váš web ( pokud nějaký máte ) a nezapomenťe na komentáře, moc to pro nás znamená

vaše *JESS*

Přátelství

23. května 2012 v 15:28
Ahoj čtenáři,
chci se zeptat jestli jste se s kamarádkou/dem někdy pohádali a potom usmířili nebo ne??
Bude o tom anketa jestli si myslíte, že by se kamarádky měli usmířit??
Mám jednu historku někdo mi ji napsal na facebook. Byla jedna holka která měla dvě kamarádky,
s jednou se pohádala a ta druhá té třetí nakecala lež o dotyčné(předem se omlouvám že tento článek píši zrovna o ní)
samozřejmě dotyčná nic neprovedla(prý né úmyslně)
Proto se vás ptám jestli by se měli ty dvě usmířit nebo to nechat plavat?? - odpovědi do ankety-komentáře semPředem díky za odpověď vaše B.O.
Komentujtéé Líbající