*JESS* *B.O.* *ELLE* *COCO* *DORR*

Pauza ? :(

18. července 2012 v 14:24 | *JESS* |  Těžké začátky :D
Hezké léto,

pokud jste poslední dobou (4 měsíce) občas, nebo pravidelně mrkly na náš blog, určitě jste postřehly,
že článků ubylo. Bylo to proto, že sledovanost prudce kleska, začalo období testů, jelikož se připravovalo ,,vízo".
Doufala jsem, že to, že bude více stresu práce a povinností nic nezmění. Ale změnilo.

Dneska jsem si to tak trochu nechala projít hlavou, a ptala se sama sebe, jestli to má vůbec cenu s blogem pokračovat ...
Ohlasy čtenářů už nejsou téměř žádné. Ale i tak se náš tým adminek budeme snažit. Snad je náš blog dobrý, dost proto abyste ho četli.


,,srdečně" vám moc děkuju za všechny liky, komenty a cokoli. :) čtete dál a pište.

-omlouvám se za pravopisné a stylistické chyby s pozdravem vaše *JESS* -

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 24. července 2012 v 11:30 | Reagovat

Nejdřív chci poděkovat za tvůj komentář, rozhodně mě moc potěší pokud opět zavítáš. Tobě moc s blogem držím palce, a myslím, že není důvod věšet hlavu! ;) Já když si tak vzpomínám na své začátky, byla to jízda... blog si musí sednout a musí se na něm opravdu hodně pracovat, aby se pak daly sklízet plody. Já na blogu makám už dva roky a další roky mám jak doufám, ještě před sebou, aby to jednou byl opravdu hodně dobrý a kvalitní blog. Ze začátku jsme to také chtěla několikrát vzdát, ale věřím, že to vydržíte dlouho. Chce to trpělivost a hodně úsilí, aby nakonec blog byl hodně dobrý, jelikož ze dne na den se to nestane.
Pokud mohu poradit lidi přiláká dobrý a nápaditý dess, zkuste si udělat jistý grafický styl psaní a hlavně... pokud se na konci článku omlouváš za pravopisné a stylistické chyby. Poradím ti takovou věc v tom nejlepší úmyslu. Sedni si a vše si po sobě přečti, zkus se poradit s někým kdo se v tom lépe vyzná a nebo pomůže klidně i internet. Pak když čtenář uvidí to úsilí, hned se bude chtít vracet a navíc se pak nemusíš omlouvat, protože ti nějakou tu chybku odpustí. ;)
Pevně věřím, že dalším a dalším časem v blogosvéře to půjde lépe a lépe, a já přeji moc štěstí ;)

2 *JESS* *JESS* | Web | 18. srpna 2012 v 17:53 | Reagovat

ja tí děkuji více jsi úžasná a tvůj blog je naší předlohou. Tvoje rady mi moc pomůžou:) jsi hrozně pečlivá a tvůj blog je mooc super . Taky ti přeji moc a moc štěstí a ještě jednou díky a paa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Komentujtéé Líbající